SM4ETA503
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM4ETA503 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM4ETA503
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE
lomakkeissa: SM4ETA503.pdf
  • Viesti
SM4ETA503: n tekniset tiedot
Osa numero SM4ETA503 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6786 pcs Tietolomake SM4ETA503.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.193" L x 0.177" W x 0.146" H (4.90mm x 4.50mm x 3.70mm)
Sarja SM4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet SM-4ETA503
SM4ETA503TR
Kierrosten lukumäärä 12 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment