ST32EG205
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST32EG205
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 2MOHM 0.125W J LEAD SIDE
lomakkeissa: ST32EG205.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ST32EG205: n tekniset tiedot
Osa numero ST32EG205 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2MOHM 0.125W J LEAD SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 80577 pcs Tietolomake ST32EG205.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Sarja ST-32 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 2 MOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment