ST32EH201
Tuote-esittely
Osa numero: ST32EH201
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE
lomakkeissa: ST32EH201.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ST32EH201: n tekniset tiedot
Osa numero ST32EH201 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 74320 pcs Tietolomake ST32EH201.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Sarja ST-32 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment