ST32ETA105
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA105 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST32ETA105
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST32ETA105.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
ST32ETA105: n tekniset tiedot
Osa numero ST32ETA105 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58479 pcs Tietolomake ST32ETA105.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Sarja ST-32 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 1 MOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Original-Reel® Muut nimet ST32ETA105DKR
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment