ST32ETG500
Tuote-esittely
Osa numero: ST32ETG500
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50OHM 0.125W J LEAD SIDE
lomakkeissa: ST32ETG500.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST32ETG500: n tekniset tiedot
Osa numero ST32ETG500 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50OHM 0.125W J LEAD SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107964 pcs Tietolomake ST32ETG500.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Sarja ST-32 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 Ohms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-32ETG 50 OHM (51)
ST-32ETG500
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment