ST42EC202
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST42EC202
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 2K OHM 0.25W PC PIN TOP
lomakkeissa: ST42EC202.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ST42EC202: n tekniset tiedot
Osa numero ST42EC202 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2K OHM 0.25W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118059 pcs Tietolomake ST42EC202.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Sarja ST42 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 2 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Muut nimet ST-42EC202
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment