ST42EC503
Tuote-esittely
Osa numero: ST42EC503
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W PC PIN TOP
lomakkeissa: ST42EC503.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ST42EC503: n tekniset tiedot
Osa numero ST42EC503 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130172 pcs Tietolomake ST42EC503.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Sarja ST42 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Muut nimet ST-42EC503
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment