ST42ETA101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST42ETA101
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST42ETA101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST42ETA101: n tekniset tiedot
Osa numero ST42ETA101 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 143576 pcs Tietolomake ST42ETA101.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Sarja ST42 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-42ETA 100 OHM (101)
ST-42ETA101
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment