ST42ETA203
Tuote-esittely
Osa numero: ST42ETA203
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST42ETA203.pdf
  • Viesti
ST42ETA203: n tekniset tiedot
Osa numero ST42ETA203 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 138773 pcs Tietolomake ST42ETA203.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Sarja ST42 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 20 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-42ETA 20K OHM (203)
ST-42ETA203
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment