ST42ETH201
Tuote-esittely
Osa numero: ST42ETH201
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
lomakkeissa: ST42ETH201.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST42ETH201: n tekniset tiedot
Osa numero ST42ETH201 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95591 pcs Tietolomake ST42ETH201.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Sarja ST42 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-42ETH 200 OHM (201)
ST-42ETH201
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment