ST4EG101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST4EG101
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 100OHM 0.25W J LEAD SIDE
lomakkeissa: ST4EG101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ST4EG101: n tekniset tiedot
Osa numero ST4EG101 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 100OHM 0.25W J LEAD SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 66888 pcs Tietolomake ST4EG101.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment