ST4EG205
Tuote-esittely
Osa numero: ST4EG205
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE
lomakkeissa: ST4EG205.pdf
  • Viesti
ST4EG205: n tekniset tiedot
Osa numero ST4EG205 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 84146 pcs Tietolomake ST4EG205.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 2 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment