ST4EH503
Tuote-esittely
Osa numero: ST4EH503
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
lomakkeissa: ST4EH503.pdf
  • Viesti
ST4EH503: n tekniset tiedot
Osa numero ST4EH503 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 86447 pcs Tietolomake ST4EH503.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 50 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment