ST4ETB201
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST4ETB201 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST4ETB201
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
lomakkeissa: ST4ETB201.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST4ETB201: n tekniset tiedot
Osa numero ST4ETB201 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 123965 pcs Tietolomake ST4ETB201.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-4ETB 200 OHM (201)
ST-4ETB201
ST4ETB201TR
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment