ST4ETH200
Tuote-esittely
Osa numero: ST4ETH200
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 20 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
lomakkeissa: ST4ETH200.pdf
  • Viesti
ST4ETH200: n tekniset tiedot
Osa numero ST4ETH200 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20 OHM 0.25W GW SIDE ADJ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94729 pcs Tietolomake ST4ETH200.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 20 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-4ETH 20 OHM (200)
ST-4ETH200
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment