ST4ETH503
Tuote-esittely
Osa numero: ST4ETH503
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
lomakkeissa: ST4ETH503.pdf
  • Viesti
ST4ETH503: n tekniset tiedot
Osa numero ST4ETH503 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103765 pcs Tietolomake ST4ETH503.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-4ETH 50K OHM (503)
ST-4ETH503
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment