ST5ER504
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST5ER504 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST5ER504
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.25W GW SIDE
lomakkeissa: ST5ER504.pdf
  • Viesti
ST5ER504: n tekniset tiedot
Osa numero ST5ER504 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.25W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34931 pcs Tietolomake ST5ER504.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
Sarja ST5 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 500 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Muut nimet ST-5ER504
Kierrosten lukumäärä 14 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment