ST5EW504
Tuote-esittely
Osa numero: ST5EW504
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
lomakkeissa: ST5EW504.pdf
  • Viesti
ST5EW504: n tekniset tiedot
Osa numero ST5EW504 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 35344 pcs Tietolomake ST5EW504.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
Sarja ST5 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 500 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 14
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment