ST5EX500
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST5EX500
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
lomakkeissa: ST5EX500.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ST5EX500: n tekniset tiedot
Osa numero ST5EX500 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.25W GW SIDE ADJ Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 42400 pcs Tietolomake ST5EX500.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
Sarja ST5 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 14
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment