ST7ETA105
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST7ETA105 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST7ETA105
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST7ETA105.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST7ETA105: n tekniset tiedot
Osa numero ST7ETA105 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29271 pcs Tietolomake ST7ETA105.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
Sarja ST7 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 1 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-7ETA 1M OHM (105)
Kierrosten lukumäärä 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment