ST7ETB201
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST7ETB201 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST7ETB201
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
lomakkeissa: ST7ETB201.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST7ETB201: n tekniset tiedot
Osa numero ST7ETB201 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30036 pcs Tietolomake ST7ETB201.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
Sarja ST7 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-7ETB 200 OHM (201)
Kierrosten lukumäärä 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment