LPX331M350H3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX331M350H3P3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LPX331M350H3P3
Valmistaja / merkki: Cornell Dubilier Electronics
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: LPX331M350H3P3.pdf
  • Viesti
LPX331M350H3P3: n tekniset tiedot
Osa numero LPX331M350H3P3 Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6644 pcs Tietolomake LPX331M350H3P3.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja LPX Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 50kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 603 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose