MLP331M400EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP331M400EB0C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLP331M400EB0C
Valmistaja / merkki: Cornell Dubilier Electronics
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
lomakkeissa: MLP331M400EB0C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 847 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
MLP331M400EB0C: n tekniset tiedot
Osa numero MLP331M400EB0C Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 847 pcs Tietolomake MLP331M400EB0C.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Sarja MLP Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case FlatPack Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.000" (25.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 530 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose