SH331M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH331M025ST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SH331M025ST
Valmistaja / merkki: Cornell Dubilier Electronics
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: SH331M025ST.pdf
  • Viesti
SH331M025ST: n tekniset tiedot
Osa numero SH331M025ST Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3388 pcs Tietolomake SH331M025ST.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja SH Ripple Current @ Low Frequency 355mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 426mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 640 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 640 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose