SLP331M350E5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP331M350E5P3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLP331M350E5P3
Valmistaja / merkki: Cornell Dubilier Electronics
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: SLP331M350E5P3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SLP331M350E5P3: n tekniset tiedot
Osa numero SLP331M350E5P3 Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37964 pcs Tietolomake SLP331M350E5P3.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja SLP Ripple Current @ Low Frequency 1.34A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.97A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.005 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose