SLPX331M350C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX331M350C7P3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLPX331M350C7P3
Valmistaja / merkki: Cornell Dubilier Electronics
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: SLPX331M350C7P3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SLPX331M350C7P3: n tekniset tiedot
Osa numero SLPX331M350C7P3 Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41432 pcs Tietolomake SLPX331M350C7P3.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja SLPX Ripple Current @ Low Frequency 1.97A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 603 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose