CBS1002405-R
CoselCosel
CBS1002405-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CBS1002405-R
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V
lomakkeissa: CBS1002405-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 807 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CBS1002405-R: n tekniset tiedot
Osa numero CBS1002405-R Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 807 pcs Tietolomake CBS1002405-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja CBS Virta (wattia) 100W
Pakkaus / Case Half Brick Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 20A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CBS1002405-F4
CBS1002405-F4
valmistajat: Cosel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V
Varastossa: 711 pcs
ladata: CBS1002405-F4.pdf
RFQ
CBS1002405-RT
CBS1002405-RT
valmistajat: Cosel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V
Varastossa: 800 pcs
ladata: CBS1002405-RT.pdf
RFQ
CBS1002405-RF4
CBS1002405-RF4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V
Varastossa: 704 pcs
ladata: CBS1002405-RF4.pdf
CBS1002412
CBS1002412
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V
Varastossa: 616 pcs
ladata: CBS1002412.pdf
CBS1002405-RF2
CBS1002405-RF2
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V