CBS502403
CoselCosel
CBS502403 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CBS502403
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
lomakkeissa: 1.CBS502403.pdf2.CBS502403.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 897 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 897 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
CBS502403: n tekniset tiedot
Osa numero CBS502403 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 897 pcs Tietolomake 1.CBS502403.pdf2.CBS502403.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja CBS Virta (wattia) 39W
Pakkaus / Case Half Brick Muut nimet 1776-2035
CBS502403-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP
tehokkuus 79% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 11.7A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 11.7A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CBS4U
CBS4U
valmistajat: Altech Corporation
Kuvaus: DIN TERM BLOCK RING LUG 65A 16-6
Varastossa: 65128 pcs
ladata:
RFQ
CBS502403-F2
CBS502403-F2
valmistajat: Cosel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V
Varastossa: 845 pcs
ladata: CBS502403-F2.pdf
RFQ
CBS502403-F4
CBS502403-F4
valmistajat: Cosel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V
Varastossa: 841 pcs
ladata: CBS502403-F4.pdf
CBS4504828-RT
CBS4504828-RT
Kuvaus: DC DC CONVERTER 28V
Varastossa: 447 pcs
ladata: CBS4504828-RT.pdf
CBS502403-F1
CBS502403-F1
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V
Varastossa: 734 pcs
ladata: CBS502403-F1.pdf
CBS502403-F5
CBS502403-F5
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V