CBS50482R5
CoselCosel
CBS50482R5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CBS50482R5
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V
lomakkeissa: CBS50482R5.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 838 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CBS50482R5: n tekniset tiedot
Osa numero CBS50482R5 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 838 pcs Tietolomake CBS50482R5.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2.5V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 76V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja CBS Virta (wattia) 29W
Pakkaus / Case Half Brick Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 11.7A 36V - 76V Input
Nykyinen - Output (Max) 11.7A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CBS50482R5-F5
CBS50482R5-F5
valmistajat: Cosel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.5V
Varastossa: 762 pcs
ladata: CBS50482R5-F5.pdf
RFQ
CBS50482R5-F2
CBS50482R5-F2
valmistajat: Cosel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.5V