DAS50F05
CoselCosel
Cosel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAS50F05
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V
lomakkeissa: DAS50F05.pdf
  • Viesti
DAS50F05: n tekniset tiedot
Osa numero DAS50F05 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3860 pcs Tietolomake DAS50F05.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - tulo (Min) 88V Jännite - tulo (Max) 370V
Tyyppi Isolated PoE Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 4.53" L x 2.28" W x 0.50" H (115.0mm x 58.0mm x 12.7mm) Sarja *
Virta (wattia) 50W Pakkaus / Case 12-DIP Module
Käyttölämpötila -10°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated PoE Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 88V - 370V Input Nykyinen - Output (Max) 10A
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAS300P 010500
DAS300P 010500
valmistajat: Belden
Kuvaus: DAS300 PLENUM 50 OHM COAX
Varastossa: 84 pcs
ladata:
RFQ
DAS6P 0103000
DAS6P 0103000
valmistajat: Belden
Kuvaus: COAX RG6 18AWG 75OHM