LEP150F-36-R
CoselCosel
LEP150F-36-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LEP150F-36-R
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 36V
lomakkeissa: LEP150F-36-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 742 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LEP150F-36-R: n tekniset tiedot
Osa numero LEP150F-36-R Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 36V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 742 pcs Tietolomake LEP150F-36-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 36V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Sarja LEP Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4.2A Hyväksynnät CE, cURus, TUV
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LEP150F-36-SN
LEP150F-36-SN
valmistajat: Cosel
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 36V
Varastossa: 854 pcs
ladata: LEP150F-36-SN.pdf
RFQ
LEP150F-36-D39
LEP150F-36-D39
valmistajat: Cosel
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 36V
Varastossa: 811 pcs
ladata: LEP150F-36-D39.pdf
RFQ
LEP150F-36-RT
LEP150F-36-RT
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 36V