LFA150F-24-R2
Tuote-esittely
Osa numero: LFA150F-24-R2
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V
lomakkeissa: 1.LFA150F-24-R2.pdf2.LFA150F-24-R2.pdf
  • Viesti
LFA150F-24-R2: n tekniset tiedot
Osa numero LFA150F-24-R2 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1061 pcs Tietolomake 1.LFA150F-24-R2.pdf2.LFA150F-24-R2.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Sarja LF Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 87.5% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6.3A Hyväksynnät CE, cURus, TUV