LFP300F-30-STY
CoselCosel
LFP300F-30-STY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LFP300F-30-STY
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V
lomakkeissa: 1.LFP300F-30-STY.pdf2.LFP300F-30-STY.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 465 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
  • Viesti
LFP300F-30-STY: n tekniset tiedot
Osa numero LFP300F-30-STY Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 465 pcs Tietolomake 1.LFP300F-30-STY.pdf2.LFP300F-30-STY.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 30V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Sarja LF Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CE, cURus, TUV