MGS30243R3-R
CoselCosel
MGS30243R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MGS30243R3-R
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
lomakkeissa: MGS30243R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MGS30243R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero MGS30243R3-R Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1823 pcs Tietolomake MGS30243R3-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.39" H (50.8mm x 25.4mm x 9.9mm)
Sarja MGS Virta (wattia) 26W
Pakkaus / Case 6-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 91% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 8A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MGS30243R3
MGS30243R3
valmistajat: Cosel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V