PBA50F-24-R
CoselCosel
Cosel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PBA50F-24-R
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V
lomakkeissa: 1.PBA50F-24-R.pdf2.PBA50F-24-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PBA50F-24-R: n tekniset tiedot
Osa numero PBA50F-24-R Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1086 pcs Tietolomake 1.PBA50F-24-R.pdf2.PBA50F-24-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Sarja PB Käyttölämpötila -10°C ~ 71°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.2A Hyväksynnät CE, cURus, TUV
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PBA50F-24-RN1
PBA50F-24-RN1
valmistajat: Cosel
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V
Varastossa: 833 pcs
ladata: PBA50F-24-RN1.pdf
RFQ
PBA50F-24-MN
PBA50F-24-MN
valmistajat: Cosel
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V
Varastossa: 1122 pcs
ladata: PBA50F-24-MN.pdf
RFQ
PBA50F-24-RN
PBA50F-24-RN
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V
Varastossa: 1201 pcs
ladata: PBA50F-24-RN.pdf
PBA50F-24-RT
PBA50F-24-RT
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V
Varastossa: 910 pcs
ladata: PBA50F-24-RT.pdf
PBA50F-24-RTN
PBA50F-24-RTN
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V
ladata: PBA50F-24-RTN.pdf
PBA50F-24-N
PBA50F-24-N
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 50W
ladata: PBA50F-24-N.pdf
PBA50F-24-RV
PBA50F-24-RV
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V