PJA600F-12-R
CoselCosel
Cosel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PJA600F-12-R
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 600W
lomakkeissa: PJA600F-12-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 455 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 455 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PJA600F-12-R: n tekniset tiedot
Osa numero PJA600F-12-R Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 600W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 455 pcs Tietolomake PJA600F-12-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Sarja PJA Virta (wattia) 600W
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, Universal Input
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 50A Hyväksynnät CE, cURus