SFS10481R2C
CoselCosel
SFS10481R2C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFS10481R2C
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 1.2V
lomakkeissa: 1.SFS10481R2C.pdf2.SFS10481R2C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SFS10481R2C: n tekniset tiedot
Osa numero SFS10481R2C Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.2V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2470 pcs Tietolomake 1.SFS10481R2C.pdf2.SFS10481R2C.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 1.2V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 76V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
Sarja SFS Virta (wattia) 4W
Pakkaus / Case 17-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 3.5A 36V - 76V Input Nykyinen - Output (Max) 3.5A