XPEFAR-L1-R250-00601
Cree
XPEFAR-L1-R250-00601 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XPEFAR-L1-R250-00601
Valmistaja / merkki: Cree
Tuotteen Kuvaus LED XLAMP XP-E FAR RED SMD
lomakkeissa: XPEFAR-L1-R250-00601.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
XPEFAR-L1-R250-00601: n tekniset tiedot
Osa numero XPEFAR-L1-R250-00601 Valmistaja Cree
Kuvaus LED XLAMP XP-E FAR RED SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67528 pcs Tietolomake XPEFAR-L1-R250-00601.pdf
Aallonpituus 730nm (720nm ~ 740nm) Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.9V
Katselukulma 130° Pakkauksen terminen kestävyys 8°C/W
Lämpötila - Testi 25°C Toimittaja Device Package SMD
Koko / Dimension 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) Sarja XLamp® XP-E
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1414 (3535 Metric)
Muut nimet XPEFAR-L1-R250-00601-ND
XPEFAR-L1-R250-00601TR
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lumenia / W @ Nykyinen - Test -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.084" (2.13mm)
Flux @ Current / Temperature - Testi 230mW (210mW ~ 250mW) Yksityiskohtainen kuvaus LED Lighting Color XLamp® XP-E Red 730nm (720nm ~ 740nm) 1414 (3535 Metric)
Nykyinen - Testi 350mA Nykyinen - Max 1A