XRCROY-L1-R250-00702
Cree
XRCROY-L1-R250-00702 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XRCROY-L1-R250-00702
Valmistaja / merkki: Cree
Tuotteen Kuvaus LED XRC 460NM ROY BLUE 250MA SMD
lomakkeissa: XRCROY-L1-R250-00702.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
XRCROY-L1-R250-00702: n tekniset tiedot
Osa numero XRCROY-L1-R250-00702 Valmistaja Cree
Kuvaus LED XRC 460NM ROY BLUE 250MA SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28396 pcs Tietolomake XRCROY-L1-R250-00702.pdf
Aallonpituus 455nm (450nm ~ 460nm) Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.5V
Katselukulma 100° Pakkauksen terminen kestävyys 12°C/W
Lämpötila - Testi 25°C Toimittaja Device Package SMD
Koko / Dimension 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm) Sarja XLamp® XR-C
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 3529 (9073 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
Lumenia / W @ Nykyinen - Test - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.181" (4.60mm) Flux @ Current / Temperature - Testi 275mW (250mW ~ 300mW)
Yksityiskohtainen kuvaus LED Lighting Color XLamp® XR-C Blue 455nm (450nm ~ 460nm) 3529 (9073 Metric) Nykyinen - Testi 350mA
Nykyinen - Max 500mA Väri Blue