DIART110A
CrouzetCrouzet
DIART110A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DIART110A
Valmistaja / merkki: Crouzet
Tuotteen Kuvaus RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V
lomakkeissa: DIART110A.pdf
  • Viesti
DIART110A: n tekniset tiedot
Osa numero DIART110A Valmistaja Crouzet
Kuvaus RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5653 pcs Tietolomake DIART110A.pdf
Jännite - Supply - Tyyppi Current Sensing AC/DC
Trip Tila - Trip Range -
Sarja IART lähtö Tyyppi Relay
Muut nimet 646-1153 Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi DIN Rail Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Viiveaika - Ota Rating @ Voltage -
Piiri -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DIA53S72420A
DIA53S72420A
valmistajat: Carlo Gavazzi
Kuvaus: RELAY MONITOR AC OVER CURR 2-20A
Varastossa: 629 pcs
ladata: DIA53S72420A.pdf
RFQ
valmistajat: Carlo Gavazzi
Kuvaus: RELAY MONITOR AC OVER CURR 5-50A
Varastossa: 675 pcs
ladata: DIA53S72450A.pdf
RFQ
DIAGB5
DIAGB5
valmistajat: Jonard Tools
Kuvaus: CUTTER SIDE OVAL 5.13"