10PCV2450
CrydomCrydom
10PCV2450 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10PCV2450
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 50A 100-240V
lomakkeissa: 1.10PCV2450.pdf2.10PCV2450.pdf3.10PCV2450.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 768 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
10PCV2450: n tekniset tiedot
Osa numero 10PCV2450 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 50A 100-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 768 pcs Tietolomake 1.10PCV2450.pdf2.10PCV2450.pdf3.10PCV2450.pdf
Jännite - Load 100V ~ 240V Jännite - Input 2 ~ 10VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PCV Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Proportional Control
Muut nimet 10PCV2450-ND
CC1957
Q2173205
Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 50A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
10PA2
10PA2
valmistajat: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: LIMIT SWITCH BOOT ASSEMBLY BLACK
Varastossa: 8859 pcs
ladata: 10PA2.pdf
RFQ
10PCV2415
10PCV2415
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V
Varastossa: 981 pcs
ladata: 10PCV2415.pdf
RFQ
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 90A 100-240V