20LPCV2415
CrydomCrydom
20LPCV2415 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20LPCV2415
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 15A 20-300V
lomakkeissa: 1.20LPCV2415.pdf2.20LPCV2415.pdf3.20LPCV2415.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 296 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
20LPCV2415: n tekniset tiedot
Osa numero 20LPCV2415 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 15A 20-300V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 296 pcs Tietolomake 1.20LPCV2415.pdf2.20LPCV2415.pdf3.20LPCV2415.pdf
Jännite - Load 20V ~ 300V Jännite - Input 4 ~ 20mA
päättyminen Style Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Toimittaja Device Package -
Sarja LPCV Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Proportional Control
Muut nimet 20LPCV2415-ND
CC2374
Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 15A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
20LPCV2425
20LPCV2425
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 25A 20-300V
Varastossa: 249 pcs
ladata: 20LPCV2425.pdf
RFQ
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V
Varastossa: 230 pcs
ladata: 20LPCV24110.pdf
RFQ
20LCT
20LCT
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 20A 240VAC/150VDC