50CPV240
CrydomCrydom
50CPV240 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50CPV240
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 50A 180-280V
lomakkeissa: 1.50CPV240.pdf2.50CPV240.pdf
  • Viesti
50CPV240: n tekniset tiedot
Osa numero 50CPV240 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 50A 180-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5185 pcs Tietolomake 1.50CPV240.pdf2.50CPV240.pdf
Jännite - Load 180V ~ 280V Jännite - Input 0 ~ 5VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CPV Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 50A