5LPCV24110
CrydomCrydom
5LPCV24110 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5LPCV24110
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V
lomakkeissa: 1.5LPCV24110.pdf2.5LPCV24110.pdf3.5LPCV24110.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 227 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 227 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
5LPCV24110: n tekniset tiedot
Osa numero 5LPCV24110 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 227 pcs Tietolomake 1.5LPCV24110.pdf2.5LPCV24110.pdf3.5LPCV24110.pdf
Jännite - Load 20V ~ 300V Jännite - Input 0 ~ 5VDC
päättyminen Style Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Toimittaja Device Package -
Sarja LPCV Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Proportional Control
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 110A