A53TP50DH
CrydomCrydom
A53TP50DH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A53TP50DH
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
lomakkeissa: A53TP50DH.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 574 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
A53TP50DH: n tekniset tiedot
Osa numero A53TP50DH Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 574 pcs Tietolomake A53TP50DH.pdf
Jännite - Load 48V ~ 530V Jännite - Input 90 ~ 280VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja 53TP Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 50A