C53TP50CH
CrydomCrydom
C53TP50CH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C53TP50CH
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
lomakkeissa: 1.C53TP50CH.pdf2.C53TP50CH.pdf3.C53TP50CH.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 406 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 406 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
C53TP50CH: n tekniset tiedot
Osa numero C53TP50CH Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 406 pcs Tietolomake 1.C53TP50CH.pdf2.C53TP50CH.pdf3.C53TP50CH.pdf
Jännite - Load 48V ~ 530V Jännite - Input 180 ~ 280VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja 53TP Pakkaus Tube
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet C53TP50CH-ND
CC1971
Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 50A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant