CMA24125
CrydomCrydom
CMA24125 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMA24125
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
lomakkeissa: 1.CMA24125.pdf2.CMA24125.pdf3.CMA24125.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 359 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 359 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
CMA24125: n tekniset tiedot
Osa numero CMA24125 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 359 pcs Tietolomake 1.CMA24125.pdf2.CMA24125.pdf3.CMA24125.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CMA24 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 125A