CMA60125
CrydomCrydom
CMA60125 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMA60125
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
lomakkeissa: 1.CMA60125.pdf2.CMA60125.pdf3.CMA60125.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 301 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 301 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
CMA60125: n tekniset tiedot
Osa numero CMA60125 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 301 pcs Tietolomake 1.CMA60125.pdf2.CMA60125.pdf3.CMA60125.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CMA60 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 125A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CMA6050
CMA6050
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 50A 48-660V
Varastossa: 509 pcs
ladata: CMA6050.pdf
RFQ
CMA50P1600FC
CMA50P1600FC
valmistajat: IXYS Corporation
Kuvaus: MOD THYRISTOR DUAL 1600V I4-PAC
Varastossa: 8727 pcs
ladata: CMA50P1600FC.pdf
RFQ
CMA60125-10
CMA60125-10
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V