CMD48125
CrydomCrydom
CMD48125 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMD48125
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
lomakkeissa: 1.CMD48125.pdf2.CMD48125.pdf3.CMD48125.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 323 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
CMD48125: n tekniset tiedot
Osa numero CMD48125 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 323 pcs Tietolomake 1.CMD48125.pdf2.CMD48125.pdf3.CMD48125.pdf
Jännite - Load 48V ~ 530V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CMD48 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC2534
CMD48125-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Tyhjäkäyntivirran 125A