CMD60125
CrydomCrydom
CMD60125 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMD60125
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
lomakkeissa: 1.CMD60125.pdf2.CMD60125.pdf3.CMD60125.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 257 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
CMD60125: n tekniset tiedot
Osa numero CMD60125 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 257 pcs Tietolomake 1.CMD60125.pdf2.CMD60125.pdf3.CMD60125.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CMD60 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 125A